گروهخوانی

گروهخوانی

وبلاگ

مشاهده همه نوشته ها

درباره ما

ما گروهی خوره کتاب هستیم که همگی دارای بهترین مدارک دانشگاهیم هستیم. مشاغل متفاوتی داریم اما متوجه شدیم که برای زیستن در دنیای امروز، نیاز است که هر روز بخوانیم و بخوانیم و با توجه به سرعت تغییرات هرروزه، نخواندن مساوی بی‌سوادی ما خواهد بود. که البته این در کنار عشقی است که به خود کتابخوانی مخصوصا در کنار هم خوانی داریم.

کتابخوانی گروهی و گروهخوانی کاری است که مدتی است در کنار دوستانی به غایت همراه و کوشا شروع کرده‌ایم و با هم می‌خوانیم و خلاصه می‌کنیم و با دیگران به اشتراک گذاشته تا کسی، جایی، زمانی، جملاتی از کتابی که ما خوانده‌ایم را بخواند و شاید علاقمند به خواندن یک کتاب اضافی در زندگی‌اش شود. این اتفاق که بیفتد شادی درونی ما فراهم شده و ما به ماموریتی که در ذهنمان داریم رسیده‌ایم.

  • محل سکونت تهران
  • ایمیل info@goruhkhani.com
  • تلفن 09027476624
  • علاقمندی‌ها کتابخوانی، گروهخوانی، نوشتن، ترجمه، یادگیری

علاقه‌مندی‌های ما

کتابخوانی و خلاصه‌برداری از کتب

کتابخوانی و خلاصه‌برداری از کتب

خواندن کتاب کار مورد علاقه ما است. خلاصه‌برداری از آن برای یادآوری مطالب آن کتاب به نظر بسی مفید فایده است. این کاری است که تحت هر شرایط از انجامش انرژی می‌گیریم.

تولید محتوا

تولید محتوا

خواندن در مورد موضوعات موردعلاقه و متون اصلی مفید (مخصوصا کتابهای معروف و خواندنی) همیشه برایمان خوشایند بوده است. از وقتی با تولید محتوا آشنا شدیم، سعی داریم با حفظ امانتداری و بومی‌سازی آنچه می‌خوانیم، بهترین‌هایش را بازنشر دهیم.

حال و روز سایت من

مود سایت

خوب

سن سایت

1 ساله

افتخار دوستی اساتید

2

رزومه

کتابهای گروهخوانی شده

۱۳۹۹

غیر رمان

برتری خفیف - طرز فکر - هنر ظریف بی خیالی

۱۳۹۹

رمان

جز از کل - عقاید یک دلقک - مرشد و مارگریتا - گتسبی بزرگ - برادران کارامازوف

۱۴۰۰

غیر رمان

خلق رفتارهای ماندگار

۱۴۰۰

رمان

برادران کارامازوف

کتابخوانی خصوصی ما

۱۳۹۹

رمان

وقتی نیچه گریست - آدمهای خوشبخت کتاب میخوانند و قهوه می‌خورند - تولستوی و مبل بنفش - چشمهایش - شب‌های روشن - میراث - گریز دلپذیر - بیگانه - شاهدخت سرزمین ابدیت

۱۳۹۹

غیر رمان

بیماری - موهبت کامل نبودن - من - دل آدمی - مزخرفات فارسی - دروغ/اراده آزاد - از گوشه و کنار ترجمه - انسان خردمند - اکسیر - گفتار در بندگی خودخواسته - اعتراف - تاریخچه خوشبختی - فرسودگی

قبل از سال ۱۳۹۹

برخی از کتب خوانده شده

قدرت برنامه ریزی - جادوی فکر بزرگ - آیین دوست یابی - مادر کافی - سنگفرش هر خیابان از طلاست - هدف - بخشنده - انسان در جستجوی معنا - ارتباط بدون خشونت

۱۴۰۰

غیر رمان

هیچ ملاقاتی تصادفی نیست

۱۴۰۰

رمان

مغازه خودکشی - عشق و چیزهای دیگر

مهارت های نرم

تندخوانی

ترجمه

کتاب‎های فروشی

عزت نفس پشتوانه موفقیت
عزت نفس پشتوانه موفقیت
کتاب

گفتگو

در تماس باشیم

سلام دوستان خوب ما؛ اگر در مورد کتبی که خوانده شده سوالی دارید با ما در ارتباط باشید. همچنین اگر پیشنهادی دارید برای کتابخوانی گروهی و گروهخوانی در کنار ما، بازهم قلم رنجه کرده و برای ما بنویسید.

ایران، تهران
info@goruhkhani.com
09027476624

حساب کاربری

ورود